Europejskie stowarzyszenie na rzecz poprawy jakości sprzętu sportowego

Sport to nasz sposób na zycie.
Ćwiczenia to nasza pasja !

Sport Up Your Life!

Tym hasłem chcemy zarazić Was naszą życiową pasją: aktywnością fizyczną. Szczerze wierzymy w to, że ruch i zdrowa aktywność może przenieść nasze życie na wyższy poziom, uatrakcyjnić je, pozbawić monotonii i sprawić, że nigdy nie zabraknie nam sił do stawiania czoła wyzwaniom codzienności.

Chcemy podpowiedzieć Wam, jak ćwiczyć, z czego korzystać i jak zadbać o własne bezpieczeństwo w czasie treningu. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą, ale także poznać Wasze doświadczenia. Chcemy zgromadzić wszystkich myślących podobnie do nas wokół wspólnej idei: aktywnego i zdrowego stylu życia.

W tym celu podejmujemy szereg działań, z pomocą których chcemy popularyzować kulturę fizyczną i przekonywać wszystkich, że sport to zdrowie:

  • - Prowadzimy niezależny i rzetelny ranking jakości sprzętu sportowego. Najlepsze urządzenia i akcesoria sportowe nagradzamy naszym Złotym Medalem Jakości Profeon. Zobacz nasze rankingi.

  • - Prowadzimy własne badania opinii dotyczące jakości sprzętu sportowego i kondycji kultury fizycznej w Polsce, a na podstawie ich wyników wydajemy własne publikacje i poradniki na tematy, które najbardziej Was interesują. Poznaj nasze publikacje.

  • - Uczestniczymy w imprezach, targach i akcjach społecznych, propagujących ruch i aktywny tryb życia. Organizujemy także własne przedsięwzięcia, w czasie których spotykamy się z tymi z Was, którzy już zarazili się sportową pasją, ale i z tymi, którzy ciągle jeszcze nie są do tego przekonani. Doświadczenia jednych i drugich są dla nas tak samo ważne. Zajrzyj do naszej galerii.

Zapraszamy do śledzenia naszych Aktualności!